جمعه 1 تير 1397  
English خانه تماس با ما نقشه سایت


ضرورت تقویت حوزه مشارکت مردمی و استفاده از ظرفیت سمن ها در بخش سلامت/اورژانس هوایی از مطالبات مردم استان مرکزی است
عملیات احداث فاز سوم بیمارستان آیت الله خوانساری با مشارکت خیران آغاز خواهد شد
هزینه های جاری دولت کمرشکن است/ مشارکت خیران در امور افزایش یابد
فراخوان مناقصه عمومی یک مرحله ای واگذاری مدیریت 5 پایگاه فوریتهای پزشکی 115 استان مرکزی و 1 پایگاه شهرستان شازند (6 و 7 - 97 )
نتایج نهایی رشته های شغلی فوریتهای پزشکی و نگهبان آزمون استخدام پیمانی مورخ 18/ 1396/12بیمارستان آیت اله خوانساری
نتایج نهایی رشته های شغلی فوریتهای پزشکی و نگهبان آزمون استخدام پیمانی مورخ 18/ 1396/12بیمارستان آیت اله خوانساری
اعلام نتایج آزمون استخدامی
اطلاعیه اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی مورخ 1396/10/01 دانشگاه علوم پزشکی اراک
فراخوان مناقصه عمومی یک مرحله ای تهیه و طبخ و توزیع غذای بیمارستان امام خمینی ره شهرستان محلات و بیمارستان والفجرشهرستان تفرش (4 و 5 - 97 )
نظام نوین اطلاعات پژوهش های پزشکی ایران (نوپا)
بیشتر

1397/3/10 پنجشنبه با حضور وزیر بهداشت؛ مراسم تجلیل از خیرین سلامت مرکز آموزشی درمانی آیت الله خوانساری اراک برگزار شد

با حضور دکتر حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اراک، سید علی آقازاده استاندار مرکزی، دکتر علی اکبر کریمی و سید مهدی مقدسی نمایندگان مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس، جمعی از مسئولان استان مرکزی و خیرین سلامت مراسم تجلیل از خیرین سلامت مرکز آموزشی درمانی آیت الله خوانساری اراک برگزار شد.

به گزارش وب دا مرکزی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این مراسم گفت: صنایع استان مرکزی در حوزه بهداشت و درمان این استان بایستی ایفای نقش کنند.

دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی افزود: امروز شاهد افتتاح فاز دوم بیمارستان تخصصی سرطان آیت الله خوانساری اراک بودیم که اقدام بسیار ارزشمندی بود.

وی اظهار داشت: با توجه به اینکه اضافه کردن هر تخت بیمارستانی ۷۰۰ میلیون تومان هزینه در پی دارد، برای شروع و اتمام فاز سوم این مرکز، صنایع این استان نقش مهمی می توانند ایفا کنند.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بیان کرد: وظیفه دولت است که در این حوزه کمک کند و قطعا این کار را انجام می دهد تا بتوانیم در بخش درمان و بهداشت شرایط بهتری را رقم بزنیم و در این مسیر به کمک و مساعدت خیران نیز نیاز است.

وی با اشاره به پروژه در حال ساخت مرکز آموزشی درمانی حضرت ولی عصر(عج) اراک، تصریح کرد: همانطور که مسئولان استان مرکزی نیز عنوان کرده اند، این استان از نظر تعداد تخت بیمارستانی و نیروی انسانی این بخش با کمبود مواجه است و باید بیش از گذشته در این حوزه تلاش و پیگیری صورت پذیرد.

دکتر قاضی زاده هاشمی عنوان کرد: اگر می خواهیم کشورمان همواره عزتمند باشد، هیچ راهی نداریم جز اینکه کار و تلاش کنیم.

وی اضافه کرد: هم اکنون کشورمان در کارزاری قرار گرفته که تمام دشمنان شرور برای نابودی انقلاب و اسلام متحد شده اند؛ عزت اسلام در بالا ماندن پرچم جمهوری اسلامی است، بنابراین هر کسی برخلاف این جریان حرکت کند به کشور و تاریخ و مردم آسیب زده است.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پایان گفت: البته باید اشکالات موجود نیز برطرف شود و حوزه هایی که بیراهه رفته ایم به مسیر بازگردیم و از خداوند بخواهیم ما را از خودبینی، خودخواهی و قدرت طلبی رها کند و به تقوا برساند.

گفتنی است در پایان این مراسم با حضور وزیر بهداشت و سایر مسئولان از خیرین سلامت مرکز آموزشی درمانی آیت الله خوانساری تقدیر و تشکر شد.

منبع: روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی
بیشتر
نسخه قابل چاپ


در باره استان
در باره دانشگاه
تماس با ما
نقشه سایت 
راهنمای سرویسهای تحت وب
پست الکترونیک 
سامانه سیب 
طراحی و اجرا: اداره آمار و فن آوری اطلاعات دانشگاه
Copyright © 2010 Arak University of Medical Sciences - All rights reserved