جمعه 1 تير 1397  


English
|
خانه
تماس با ما
نقشه سایت


 تعداد بازديد اين صفحه: 2046543
تعداد بازديد از سايت: 75700657
تعداد بازديد زيرپورتال: 2649808
اين زيرپورتال امروز: 173
در امروز: 933
اين صفحه امروز: 26
جدیدترین اخبار
1396/5/30 دوشنبه
13:14:11
پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دولت دوازدهم

دکتر حسن طاهر احمدی در پیامی به دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی، کسب رای قاطع نمایندگان مجلس شورای اسلامی و به دست گرفتن مجدد سکان هدایت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در دولت دوازدهم را تبریک گفت.

به گزارش خبرنگار وب دا مرکزی، در پی رای اعتماد قاطع مجلس شورای اسلامی به دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی به‌ عنوان وزیر بهداشت، درمان و اموزش پزشکی، رییس  دانشگاه علوم پزشکی اراک در پیامی این انتخاب شایسته را تبریک گفته و برای وزیر بهداشت دولت دوازدهم آروزی موفقیت کرد.

 

متن این پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

جناب آقای دکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی

وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

اعتماد بالای نمایندگان محترم، پشتوانه ارزشمندی برای ادای تکلیف و پیشبرد اهداف، راهبردها و برنامه‌های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می باشد.

توفیق خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بویژه در حوزه سلامت، نعمتی است که از سوی خداوند متعال نصیب بندگان مخلص می گردد تا با آنچه در توان دارند، زمینه ارتقاء سلامت، بهداشت و درمان را در کشور فراهم نمایند و سبب ایجاد رفاه و آرامش برای تک تک مردمان این مرز و بوم شوند.

بی شک طرح عظیم و پر خیر و برکت تحول نظام سلامت که در دوره وزارت شما، در دولت یازدهم کلید خورد با توان و قدرت بیشتر در دولت دوازدهم، به مسیر خود ادامه خواهد داد و به حمدالله تجمیع منابع و ایجاد منابع پایدار که از چالش های پیش روی این طرح می باشد بر طرف خواهد شد.

اینجانب از سوی خود و پرسنل دانشگاه علوم پزشکی اراک انتخاب مجدد و شایسته شما را به عنوان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تبریک و تهنیت عرض نموده، از خداوند منان برای حضرتعالی در آغاز این راه خطیر، توفیقات الهی و سلامتی و سرافرازی مسئلت می نمایم.

 

دکتر حسن طاهر احمدی 29 مرداد 1396

منبع: روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک

  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
     
 
امتیاز دهی
 
 

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
 
بیشتر
نسخه قابل چاپ


طراحی و اجرا: اداره آمار و فن آوری اطلاعات دانشگاه
Copyright © 2010 Arak University of Medical Sciences - All rights reserved