جمعه 1 تير 1397  


English
|
خانه
تماس با ما
نقشه سایت


 تعداد بازديد اين صفحه: 2046540
تعداد بازديد از سايت: 75700648
تعداد بازديد زيرپورتال: 2649805
اين زيرپورتال امروز: 170
در امروز: 924
اين صفحه امروز: 23
جدیدترین اخبار
1396/5/29 يكشنبه
09:40:49
اعزام کاروان ورزشی بانوان دانشگاه علوم پزشکی اراک به دومین المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان وزارت بهداشت در ساری

کاروان 25 نفره ورزشی بانوان دانشگاه علوم پزشکی اراک به دومین المپیاد فرهنگی و ورزشی کارکنان  وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ساری اعزام شد.

به گزارش خبرنگار وب دا مرکزی، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی اراک با بیان این مطلب، گفت: در راستای برگزاری دومین المپیاد فرهنگی ورزشی کارکنان خانم وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی اراک اقدام به اعزام 25 نفر ورزشکار و هیئت همراه شامل مربی و سرپرست در قالب یک کاروان ورزشی به این دور از رقابت ها نموده است.

دکتر علی ابرازه افزود: در راستای اجرای اهداف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اقدامات مربوط به برنامه ریزی، سازماندهی و اجرای فعالیت های ورزشی کمیته ورزش کارکنان مطابق با دستورالعمل های ابلاغی از سوی وزارت متبوع در دانشگاه انجام شده است.

وی اظهار داشت: امیدواریم کاروان ورزشی اعزامی کارکنان دانشگاه بتواند نتایج موفقیت آمیزی در این رویداد بزرگ ورزشی کسب نماید.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بیان کرد: نگاه ویژه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جهت برگزاری دور دوم این المپیاد سبب همدلی، همنوع دوستی، رفاقت در کنار رقابت سالم همکاران در سراسر کشور گردیده است که ضمن برگزاری یک رخداد بزرگ ورزشی سبب تقویت روحیه همکاران می گردد.

منبع: روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک

  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
     
 
امتیاز دهی
 
 

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
 
بیشتر
نسخه قابل چاپ


طراحی و اجرا: اداره آمار و فن آوری اطلاعات دانشگاه
Copyright © 2010 Arak University of Medical Sciences - All rights reserved