جمعه 1 تير 1397  


English
|
خانه
تماس با ما
نقشه سایت


 تعداد بازديد اين صفحه: 2046545
تعداد بازديد از سايت: 75700669
تعداد بازديد زيرپورتال: 2649810
اين زيرپورتال امروز: 175
در امروز: 945
اين صفحه امروز: 28
جدیدترین اخبار
1396/5/3 سه‌شنبه
13:14:11
تقدیر رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک از مشارکت و حضور گسترده جامعه پزشکی در هفتمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی

دکتر حسن طاهراحمدی رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک طی پیامی از مشارکت و حضور گسترده جامعه پزشکی در هفتمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی تقدیر و تشکر کرد.
به گزارش خبرنگار وب دا مرکزی، متن پیام بشرح ذیل است:

 

بسمه تعالی

 

هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی در استان مرکزی همانند تمامی نقاط کشور با مشارکت بالای همکاران به نحوی برگزار شد که این نشان از تصمیم جامعه پزشکی برای داشتن صنف و سازمانی است که با تجربه نیم قرن فعالیت، بتواند در جایگاه واقعی خود قرار گیرد و به وظایفش آن چنان که باید عمل کند.

همه ما بر این امید هستیم، تا منتخبان اعضای شهرستان ها بتوانند در جهت جلب اعتماد و رضایت اعضا و پیشبرد اهداف والای سازمان و نظام سلامت کشور گام بردارند و نقش بی دلیل خود را در سیاست‌گذاری‌های نظام سلامت ایفا کند و از حقوق جامعه پزشکی و مردم که از جمله اهداف سازمان است دفاع نمایند.

البته این رویداد بزرگ با حضور کاندیداهایی میسر شد که به واسطه دغدغه های اجتماعی و صنفی پا به عرصه رقابت گذاشتند و بر شور و حال انتخابات افزودند ، لذا از همه این عزیزان، که با احساس مسئولیت در این آزمون بزرگ شرکت نمودند، سپاسگزاریم.

"سپاس" که بار دیگر ثابت کردید جامعه پزشکی استان همچون همیشه، پویا، فعال و زنده می باشد و شما فرشته های سپید پوش دغدغه ای جز خدمت به مردم عزیزمان را ندارید.

در اینجا، جا دارد از تمامی اعضاء هیئت های محترم اجرایی و نظارت در استان و همه همکارانی که با صداقت و حساسیت سعی در برگزاری انتخاباتی شایسته بوده اند و تا ساعاتی از نیمه شب بدون خستگی و با دقت لازم و مثال زدنی این انتخابات را برگزار نموده اند، صمیمانه  تشکر و قدردانی می نمایم.

اینجانب ضمن تبریک مجدد به منتخبین هیئت مدیره نظام پزشکی در استان مرکزی، امید آن را دارم که همگام با حرکت بزرگی که در دولت تدبیر و امید در حوزه سلامت شروع شده است، در بر طرف نمودن مشکلات اعضای جامعه پزشکی، ارتقاء سلامت جامعه و دفاع از حقوق جامعه پزشکی موفق و موید باشید.

 

دکتر حسن طاهراحمدی – مردادماه 1396

منبع: روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اراک

  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
     
 
امتیاز دهی
 
 

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
 
بیشتر
نسخه قابل چاپ


طراحی و اجرا: اداره آمار و فن آوری اطلاعات دانشگاه
Copyright © 2010 Arak University of Medical Sciences - All rights reserved