يكشنبه 6 اسفند 1396  
English خانه تماس با ما نقشه سایت


1393/12/19 سه‌شنبه تمدید پذیرش دانشجوی دکتری تخصصی پژوهشی(PhD by Research) دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اراک در سال تحصیلی 95-94 اقدام به پذیرش دانشجو در مقطع دکتری تخصصی پژوهشی در مرکز تحقیقاتی پزشکی و مولکولی می نماید.

دانشگاه علوم پزشکی اراک  در سال  تحصیلی 95-94 اقدام به پذیرش دانشجو در مقطع دکتری تخصصی پژوهشی در مرکز تحقیقاتی  پزشکی و مولکولی می نماید و تمدید مهلت ثبت نام تا تاریخ 1/2/1394 می باشد.

ردیف

محور پژوهش

عنوان زیر محور پژوهش

تعداد پذیرش

رشته های قابل قبول

 

1

ایمونولوژی

ایمونوپاتولوژی

دو نفر

کارشناسی ارشد ایمنولوژی

 کارشناسی ارشد زیست فناوری پزشکی

کارشناسی ارشد ژنتیک پزشکی

 

 

 

شرایط گزینش داوطلب:

شرایط عمومی:

1- داشتن شرایط عمومی ورود به آموزش عالی

2- عدم وجود منع قانونی ادامه تحصیل از لحاظ خدمت نظام وظیفه عمومی برای داوطلبان مرد.

3- داشتن دانشنامه دکتری عمومی، کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) یا بالاتر از یکی ازدانشگاههای داخل و خارج کشورکه حسب مورد تائید وزارتین بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و علوم تحقیقات و فناوری رسیده باشد.

تبصره: انطباق سوابق آموزشی و پژوهش ودانشنامه داوطلب با دوره پیشنهادیPhD by Research به عهده دانشگاه می باشد.

4- عدم اشتغال به تحصیل  و کار ( در صورت اشتغال به کار نیاز به اخذ موافقت بالاترین مقام مسئول جهت ماموریت آموزشی تمام وقت نامبرده ضروری است)

5- ارائه مدرک زبان مطابق با مصوبات شورای عالی برنامه ریزی

- حداقل نمره قبولی درآزمون زبان بصورت زیر می باشد:

   TOEFL حداقل نمره 480 ( شامل تافل های خارج از کشور و آزمون های تافل موسسه ETS که به دو صورت PBT , TBT و تحت نظر سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می شود).

   MCHE حداقل نمره 50 و یا 45

   MHLE حداقل نمره 50

   IELTS حداقل نمره 5 (مدرک آکادمیک)

   TOLIMO حداقل نمره 480

- از تاریخ اخذ مدرک زبان نباید بیش از دو سال گذشته باشد.

- درصورت داشتن نمره زبان بصورت مشروط در آزمونهای MHLE و MCHE متقاضی می تواند تا پایان سال اول تحصیل نسبت به ارائه مدرک با نمره قابل قبول اقدام لازم بعمل آورد.

6-حداکثر سن داوطلب 35 سال

7-  موفقیت در مصاحبه ورودی

شرایط اختصاصی:

شرط لازم ورود و پذیرش برای کلیه داوطلبان سهمیه های مختلف این دوره داشتن حداقل دو مقاله تحقیقی (Original Article) چاپ شده در مجلات معتبر و نمایه شده در نمایه های بین المللی نوع یک (ISI,PUBMED/ Medline) بعنوان نویسنده مسئول و یا اول به تشخیص کمیته منتخب در هنگام ثبت نام می باشد.

مدارک مورد نیاز:

1- تکمیل دقیق وخوانای فرم درخواست

 2- تصویرآخرین مدرک تحصیلی یا گواهی معتبر مبنی بر فراغت از تحصیل

3- تصویر کلیه صفحات شناسنامه

4- چهار قطعه عکس 4×3 تمام رخ پشت نویسی شده ( یک قطعه از آن بر روی فرم درخواست الصاق شود)

تصویرکارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم یا معافیت تحصیلی (ویژه برادران)

5- C.V و مستندات مربوطه

6- گواهی مربوط به آزمون نمره زبان

7- تصویر PDF و اسکن مدرک معتبری که نشان دهنده ایندکس شدن مقاله در سایت Web of Science ISIیا PUBMED باشد (به عنوان مثال مقاله مربوطه از سایت ISI Web of Science یا  PUBMED دانلود شده باشد. لازم به ذکر است مدارک مربوطه به ایندکس مقاله در سایت ISI Web of Knowledge مورد قبول نمی باشد).

8- ارایه تاییدیه استعدادهای درخشان (مخصوص داوطلبان استعداد درخشان)

9- اسکن فیش بانکی واریزی به مبلغ 400000  ریال (چهارصد هزار ریال)  بابت حق ثبت نام به شماره 2177865307007 نزد بانک ملی به نام تمرکز وجوه درآمدهای آموزشی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اراک.

10- حداقل دو عدد توصیه نامه علمی از اساتید یا اعضاء هیات علمی که با آنها در ارتباط بوده اند.

11- گواهی مربوط به وضعیت طرح نیروی انسانی

نکته مهم: متقاضیان لازم است اسکن کلیه مدارک فوق را نیز درون یک عدد CD،  همراه با مدارک ارسال نمایند و اصل کلیه مدارک مورد نظر در روز مصاحبه به همراه داشته باشند.

نحوه ارسال و بررسی مدارک:

داوطلبین ضروری است آئین نامه دوره دکتری تخصصی پژوهشی را به دقت مطالعه نموده ، حداکثر تا پایان وقت اداری روز1393/12/15 کلیه فرم ها، CD و مدارک مورد نیاز را ازطریق پست پیشتاز به آدرس :اراک - میدان بسیج - ( سردشت) - مجتمع پردیس - جنب بیمارستان امیرالمومنین - ساختمان امام جواد - طبقه دوم - مدیریت تحقیقات و اطلاع رسانی پزشکی-واحد دکتری تخصصی پژوهشی  ارسال نمائید.داوطلبان می بایستی حتما بر روی پاکت قید نمایند مربوط به آگهی (PhD by Research)

- ضروری است مدارک بصورت مشخص دسته بندی وشده باشند.

توضیحات ضروری:

به مدارکی که بعد از مهلت مقرر به پست تحویل شده باشد و یا از هر طریق دیگر ارسال شود ترتیب اثر داده نخواهد شد و ملاک تاریخ تحویل مدارک، تاریخ مندرج در رسید پستی خواهد بود و دانشگاه در مسترد نمودن و یا نگهداری مدارک ارسالی مخیر می باشد.

- مدارک ارسالی بر اساس شاخص های تعیین شده در دانشگاه بررسی و از بین افرادی که حد نصاب امتیاز لازم (به تفکیک هر رشته) را کسب نموده باشند از بالاترین امتیاز تا حداکثر میزان ظرفیت پذیرش جهت مصاحبه دعوت خواهد شد. تعیین حد نصاب لازم جهت هر رشته به عهده شورای مذکور بوده و کسب حداقل امتیاز بر اساس رشته تحصیلی (برای کلیه شرکت کنندگان در فراخوان بدون استثنا) الزامی خواهد بود و در صورتی که حداقل امتیاز کسب نشود پذیرفتن داوطلب برای دانشگاه الزامی نخواهد بود.

- در هر مرحله از مراحل مربوطه به مصاحبه و گزینش چنانچه خلاف اطلاعات اعلام شده توسط داوطلب محرز گردد مراحل طی شده کان لم یکن تلقی می گردد.


دریافت فرم ثبت نام

فايلها
form11.docx 69.139 KB
بیشتر


در باره استان
در باره دانشگاه
تماس با ما
نقشه سایت 
راهنمای سرویسهای تحت وب
پست الکترونیک 
سامانه سیب 
طراحی و اجرا: اداره آمار و فن آوری اطلاعات دانشگاه
Copyright © 2010 Arak University of Medical Sciences - All rights reserved